Új apartman 50 méterre a Lago di Como-tól


Miért ez az ingatlan

  • Csak 50 méterre a tótól.
  • Üdülőhely közös medencével és pezsgőfürdővel.
  • Körülbelül 50 km-re a Piani di Bobbio síterülettől.

Az ingatlanokról

Bemutatunk Önnek egy vadonatúj 3 hálószobás apartmant, mindössze 50 méterre a Lago di Como-tól. A modern dizájn, a fényűző belső terek és a lélegzetelállító kilátás a tóra ideális hely a kikapcsolódásra. Ez az apartman a természet nyugalmát ötvözi a városi élet kényelmével, és nagyszerű lehetőséget kínál az exkluzív életstílusba való befektetésre.


Alapvető tények

  • Felszereltség: 3 hálószoba, 3 fürdőszoba és saját kert
  • Az üdülőhely felszereltsége: terasz medencével és pezsgőfürdővel
  • Garázs/parkoló: igen (térítés ellenében)
  • Távolság a tótól: 50 méter
  • Tóra néző: igen
  • Építés időpontja: 2024
  • További költségek: kérésre
  • Vételár fizetése: kérésre

Térkép

A megjelenített helyszín tájékoztató jellegű.

Vegye fel velünk a kapcsolatot

A Rellox s.r.o. kizárólag közvetítőként működik, ajánlatai az ingatlantulajdonostól jóhiszeműen szerzett információkat tartalmaznak. Adásvételi szerződés megkötésére csak az ingatlantulajdonos jogosult ajánlatot tenni.

Ingatlan vásárlása

Olaszország

Tekintse meg, hogyan zajlik az ingatlanvásárlás, milyen adókat és illetékeket fizet a vevő, vagy milyen lehetőségek vannak a vásárlás finanszírozására.

Tudjon meg többet

Ingatlanpiac

Olaszország

Tudjon meg többet a kiválasztott ország befektetési környezetéről, alapvető információkat az ingatlanpiacról és a releváns statisztikákról.

Tudjon meg többet

A régióról

Északi tó

Ismerje meg azt az országot és régiót, ahol az Ön által választott ingatlan található. Fedezzen fel érdekes helyeket, próbálja ki tippjeinket.

Tudjon meg többet

Hírlevél

Csak töltse ki e-mail címét, és soha nem fog elszalasztani egy lehetőséget sem.

Kötetlen érdeklődés

Kedvenc ingatlanjaim

Még nem rendelkezik kedvenc ingatlanokkal